Zafer Mah. Saadet Cad. No:50 İlkadım/SAMSUN
0(362) 231 63 85
0(532) 774 45 90
Telefon
0 532 774 45 90
Firma Yetkilisi
Bİze Ulaşın
Samsun Hasta Bakıcım
Sağlık kişinin en değerli hazinesidir, diyerek başladığımız yaşlı ve hasta bakımı işimize dört elle sarılarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Samsun Hasta Bakıcım olarak, alanında eğitimli, profesyonel ekibimiz ile hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, evde hasta bakıcı hizmetleri vermekteyiz. Yılların tecrübesi ile Samsun, Sinop, Ordu, Giresun ve Tokat’da hasta bakıcı hizmetini gerek evinizde gerekse hastane ortamında üstlenmiş bulunmaktayız. Biliyoruz ki, hasta bakımı ve yaşlı bakımı meşakatli bir süreçtir. Bu konu da uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak bakım işleri hem hastaya hem de hasta yakınını zor durum da bırakabilir. Samsun Hasta Bakıcım, tüm bu süreçte hasta ve yaşlılarınızın yanında onlara en iyi hizmeti sunmak için bulunmaktadır.

Biliyoruz ki yaşlı ve hastaların sadece bakıma değil, iletişime ve ilgiye de ihtiyaçları vardır. Bu bağlamda bilinçli ve iletişime açık personellerimiz ile hep beraber yaşlı ve hastalarınız ile sağlıklı ilişkiler ve iletişim kurarak Yaşlı bakımı ve hasta bakımı hizmeti de vermekteyiz. Üstlendiğimiz görevin kutsallığının bilinci ile tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılamak amaçlı Samsun, Sinop, Ordu, Giresun ve Tokat’da hasta bakıcı, yaşlı bakımı ve evde hasta bakıcı hizmetini sağlıklı bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Bakıcı Hizmetlerimiz : Hasta bakıcı hizmeti, Yaşlı bakıcı hizmeti, Yatalak bakıcı hizmeti, Yatılı bakıcı hizmeti, Felçli bakıcı hizmeti, Alzheimer bakıcı hizmeti, Demans bakıcı, hasta bakıcı Samsun, hizmeti, Parkinson bakıcı hizmeti, Panik atak bakıcı, Profesyonel hasta bakıcı, Evde hasta bakıcı, Bakıcı bul, Evde yatılı hastaya bakıcı, Evde yatılı hasta bakıcı hizmeti, Erkek hasta bakıcı hizmeti, bayan hasta bakıcı hizmetleri, Hastanede refakatçi hizmeti, Özel hastanede hemşire bakıcı hizmeti, Gündüzlü hasta bakıcı hizmetleri, Hastanede hasta bakıcı. !! PROFESYONEL HASTA BAKIMI HİZMETİ